E-mail: bilgi@akesis.com.tr | Tel : +90 536 412 72 61 | Tel : +90 312 448 0 838 | Konum : Çankaya Ankara-TÜRKİYE  

7/24 TEKNİK SERVİS

Ankara'da 7/24 teknik servis hizmeti sunmaktayız.

7/24 Teknik Servis Hizmeti

Elektrik arıza bakım

Ankara'da elektrik arıza hizmetinden yararlanmak ve bu işleri kaliteli uygun fiyata yaptırmak için doğru adresdesiniz.

AKESİS Elektrik Elektronik Tic. Ltd. Şti. olarak 7/24 teknik servis hizmeti vermekteyiz.

Ankara’nın her bölgesine 7/24 acil elektrikçi hizmeti sunuyoruz. Her türlü elektrik arızası işlemleri için bizi arayarak acil elektrik arıza yardım hizmeti alabilirsiniz. En kısa sürede size dönüş yapılarak mağduriyetinizi gidereceğimizden emin olabilirsiniz.

AKESİS Elektrik Elektronik acil elektrikçi servisi kaliteli güvenli ve ekonomik hizmeti ile Ankara'da bir çok bölgeye kesintisiz hizmet sunmaktadır. Acil elektrikçi servisimiz işinin ehli ustaları ile müşteri memnuniyeti odaklı çalışmaktadır. Asıl amacımız verdiğimiz arıza bakım hizmeti ile siz değerli müşterilerimizin mağduriyetini en kısa süre içerisinde gidermektir.

Uygulayacağımız yöntemlerden bazıları

İlk olarak arızanın sebebi belirlenir; açık devre, kısa devre, izalosyon hatası, cihaz arızası vb. Arızanın tespitinden sonra sorunun kalıcı çözümü için analizlerin yapılması, bazı arızalarda işe başlamadan kesin maliyet sonucu çıkarmak güç olabilmektedir.

Elektrik Arıza Çözümleri

Elektrik arızalarının kalıcı çözümleri için tecrübeli ve işinin ehli ustalar ile çalışmaktayız. Konut, işyeri, ofis ve fabrikalardaki elektrik arızalarına TSE standartlarına uygun çözümler getirmekteyiz.

Firmamız günlük, haftalık ve aylık periyodik bakım hizmetleride sunmaktadır.Sunduğumuz hizmetleri sizler için aşağıda sıraladık.

7/24 elektrik arıza ve bakım işleriniz için bize ulaşabilir ve her türlü desteği alabilirsiniz. ✆ 0312 448 0 838

Elektrik Arıza Bakım Onarım

Güvenlik Kamera Arıza Bakım Onarım

Yangın ve Hırsız Alarm Arıza Bakım Onarım

Kartlı Geçiş Sistemleri Arıza Bakım Onarım

HİZMETLERİMİZ

ETİKETLER

Ankara Elektrik Bakım Firmaları, Elektrik Proje Çizim Firmaları, Elektrik Taahhüt, Elektrik Arıza, Elektrik Bakım İşleri, Arıza Çözüm Taktikleri, Bina Kolon Hattı Arızaları, Topraklama, Temel Topraklama,

En iyi dostluklar karşılıklı güven ile başlar...

2017 Bütün hakları saklıdır. | by: www.akesis.com.tr Yandex.Metrica