E-mail: bilgi@akesis.com.tr | Tel : +90 536 412 72 61 | Tel : +90 312 448 0 838 | Konum : Çankaya Ankara-TÜRKİYE  

AKILLI EV OTOMASYON SİSTEMLERİ

Türkiye geneline akıllı ev otomayon kurulum hizmeti sunmaktayız.

Akıllı Ev Otomasyon Sistemleri

Akıllı Ev Nedir?

Endüstride otomasyona geçilmesinin en önemli nedeni verimliliği arttırmak ve enerji tasarrufu sağlamaktır. Akıllı ev otomasyonunda da bu durum aynıdır. Ev teknolojileri endüstrinin birçok alanında kullanılan kontrol sistemlerinin gündelik hayata uyarlanması, akıllı ev otomasyonu da bu teknolojilerin kişiye özel ihtiyaç ve isteklere uygulanmasıdır.

Akıllı Evin Faydaları

Akıllı ev otomasyonu tanımı ise, bütün bu teknolojiler sayesinde ev sakinlerinin ihtiyaçlarına cevap verebilen, onların hayatlarını kolaylaştıran ve daha güvenli daha konforlu ve daha tasarruflu bir yaşam sunan evler için kullanılmaktadır. Normal bir ailenin enerji giderlerini arttıran ve gereksiz enerji tüketimine neden olan en büyük etkenler, gereksiz yere açık bırakılan ışıklar, yüksek seviyelerde çalıştırılanan ısıtma ve soğutma sistemleri, evin kullanılmayan bölgelerinin ısıtılması, gün ışığından gerektiği kadar faydalanamama, açık bırakılan cihazlar ve benzeri durumlardır.

Neden Akıllı Ev?

Isıtma sistemlerinin otomasyonla denetimi bir evin ısı enerjisi tüketimini %10, gereksiz ışıkların söndürülmesi, yakılan ışıkklaın %90 parlaklıkta yakılması, cihazların ucuz tarife zamanlarına göre programlanması gibi yöntemler ise elektrik enerjisi tüketimini %30'a varan oranda azaltabilir. Akıllı ev otomasyonu kavramı birçok farklı yerde kullanılmaktadır, ancak gerçek anlamda akıllı evin ne olduğunu anlamak için o evde yaşamak gerekir. Sizinde böylesine akıllı eviniz olsun istiyorsanız lütfen bizimle iletişime geçiniz..

Artık günümüzde akıllı ev lüx olmaktan çıkıp ihtiyaç olmaya yolunda gidiyor.

Akıllı ev otomasyon kurulum, arıza ve bakım işleriniz için bize ulaşabilir ve her türlü desteği alabilirsiniz. ✆ 0312 448 0 838

Akıllı Ev Sistemi Üreten Bazı markalar

1- Audio akıllı ev sistemleri

2- Multitek akıllı ev sistemleri

2- Makel akıllı ev sistemleri

3- KNX otomasyon sistemleri

HİZMETLERİMİZ

ETİKETLER

Ankara Akıllı Ev Yapan Firmalar, Akıllı Ev Otomasyon Firmaları, Akıllı Ev, KNX Aydınlatma Otomasyonu, Audio Akıllı Ev, Makel Akıllı Ev, Akıllı Evin Faydaları, Ev Otomasyonu,

En iyi dostluklar karşılıklı güven ile başlar...

2017 Bütün hakları saklıdır. | by: www.akesis.com.tr Yandex.Metrica