E-mail: bilgi@akesis.com.tr | Tel : +90 536 412 72 61 | Tel : +90 312 448 0 838 | Konum : Çankaya Ankara-TÜRKİYE  

GÖRÜNTÜLÜ DİAFON SİSTEMLERİ

Türkiye geneline görüntülü diafon sistemleri hizmeti sunmaktayız.

Görüntülü Diafon Sistemleri

Görüntülü Diafon Sistemleri

Bina konuşma sistemleri hizmetinden yararlanmak arıza ve bakım işlerini yaptırmak için doğru adresdesiniz.

AKESİS Elektrik Elektronik Tic. Ltd. Şti. olarak görüntülü-görüntüsüz diafon sistemi kurulum arıza ve bakım hizmeti vermekteyiz.

Diafon, daire ile dış kapı ya da dış kapı ile bina görevlisi, daire ile bina görevlisi arası görüşmeyi sağlayan, bas-konuş, bırak, dinle esasına göre yapılan düzenektir. Genellikle iş yerlerinde, apartmanlarda, taksi duraklarında kullanılan bu düzenek kısa süreli karşılıklı konuşmayı sağlar.

Bir diğer tanımla diafon site ve apartmanlara uygulanan görüntülü ve sesli konuşma sağlayan bina diafon sistemlerinin genel ismidir. Bu sistem özellikle apartman ve sitelere uygulanmaktadır. Ayrıca işyerleri ve villalar için uygulanan sistemlerde mevcuttur. İşyerlerinde ve ofislerde güveliğin sağlanması için kullanılmaktadır.

Günümüzde inşaat projelerinin genelinde ve özellikle site ve toplu konutlarda görüntülü diafon sistemleri kullanılmaktadır. Görüntülü diafon sistemleri daireler arası görüşme, sosyal tesislerle görüşme ve güvenlik ile görüşme özellikleriyle inşaat sektöründe sıkça tercih edilmektedir. Görüntülü diafon sistemlerinde daire içi monitörler, güç kaynakları, zil paneli gibi birçok unsurun beraber çalışması ile konuşma ve görüşme yapılabilmektedir.

Diafon tesisatındaki konuşma şekli tek hatlı telsiz konuşma sistemini gibidir. Konuşma ünitesi üzerinde bulunan butona basıldığında konuşma başlar, buton bırakıldığında ise dinleme konumuna geçilir. Konuşma bittikten kısa bir süre sonra ise otomatik olarak kapanır. Paralel bağlantılar yapılarak şube sayısı artırılabilir.

Günümüzde artık IP diafon sistemleri daha çok tercih sebebi olmaya başlamıştır.

Diafon interkom sistemleri kurulum ve bakım işleriniz için bize ulaşabilir ve her türlü desteği alabilirsiniz.

Görüntülü Diafon Üretemi yapan markalar

1- Audio IP ve Analog Görüntülü Diafon Sistemleri

2- Neutron IP Görüntülü Diafon Sistemleri

2- Multitek IP ve Analog Görüntülü Diafon Sistemleri

3- Nade IP ve Analog Görüntülü Diafon Sistemleri

HİZMETLERİMİZ

ETİKETLER

Ankara Görüntülü Diafon Yapan Firmalar, Görüntüsüz Diafon, IP Diafon, Bina İletişim Sistemleri, Bina Görüntülü Konuşma Sistemleri, Multitek Konuşma Sistemleri, Audio Görüntülü Diafon, Diafon Kurulumu, Diafon Montaj Firmaları, Diafon Montaj Bakım, Audio Bina Konuşma Sistemleri

En iyi dostluklar karşılıklı güven ile başlar...

2017 Bütün hakları saklıdır. | by: www.akesis.com.tr Yandex.Metrica