Data telefon sistemleri

Data Telefon Alt Yapı Sistemleri


AKESİS Elektrik Elektronik Tic. Ltd. Şti. olarak data telefon sistemi kurulum ve bakım hizmeti vermekteyiz

.

Ankara'nın her bölgesinde data telefon sistemleri için ücretsiz keşif desteği ve teklif alabilirsiniz.

Data Telefon Sistemleri

Artan rekabet koşulları iş dünyası içindeki tüm oyuncuları daha hızlı karar vermeye ve alınan kararların uygulanmasına zorlamaktadır. Bu süreç özellikle çok noktalı kurumlarda geleneksel iletişim teknolojileri ile gerek daha uzun gerekse daha maliyetli olmaktadır. Örneğin bölge müdürlerinin katılacağı bir kurum içi eğitim toplantısı için yapılan ulaşım ve konaklama maliyetleri bölge sayısına ve katılımcı adetine göre ciddi boyutlara ulaşabilmektedir. Ayrıca bu katılımcıların bölgelerinde bulunmadıklarından ve zaman kayıplarından dolayı oluşan maliyetler gözden kaçırılmamalıdır.

IP Analog telefon sistemleri Tümleşik iletişim getirmiş olduğu farklı ve etkin iletişim ortamları ile kurum içindeki verimliliği artırırken aynı zamanda özellikle çok noktalı kurumlarda maliyet kalemleri arasında önemli bir yer tutan kurum içi iletişim ve eğitim maliyetlerinde tasarruf sağlamaktadır. Günümüzde iş dinamikleri sürekli değişiyor. Çalışma alanları sürekli genişleyerek çalışanların gerçek zamanlı olarak iletişim halinde olmalarını mecbur kılıyor.

Tümleşik İletişim Çözümleri telefonla iletişim ve bilgisayarı birleştirerek değişimin en büyük katalizörü oluyor, yer ve zaman sınırı tanımadan kullanıcılara çok geniş bir çalışma alanı sağlıyor.Çalışma alanlarınızda uygulamak istediğiniz esnek iletişim altyapılarını efektif bir şekilde ses, görüntü, mesajlaşma ve hareketlilik gibi öğeleri tek bünyede toplayan Tümleşik İletişim çözümleri maliyet ve karmaşıklığı azaltarak, iyileştirilmiş süreçler, daha az karmaşık bir sistemle çalışan daha istekli personel ve sonunda daha memnun müşterilerle herkesin kazandığı bir ortam sağlayarak size rakipleriniz ile rekabette bir adım öne geçme fırsatı tanıyor.

Telefon Santrali Nedir?

Telefon santrallari aynı ağ üzerindeki telefonların birbirleriyle sabit telefon şebekesine çıkmadan haberleşmelerini sağlar. Yani santral sayesinde yerel bir telefon ağı kurularak telefonlar arasında ücretsiz görüşme yapılabilirken sabit telefon şebekesi üzerinden de yerel telefon ağ dışındaki telefonlarla iletişim kurulabilirler.Kullanıcılar kendilerine verilen kısa kodlar yardımı (abone numaralarını) ile dış hatta çıkmadan birbirleriyle telefon görüşmelerini kolayca gerçekleştire bilirler.

Data telefon alt yapı sistemleri

IP Telefon Santrali Nedir?

Geleneksel analog Pbx sistemlerin yerini alan modern IP Pbx santraller, network ağı üzerinden haberleşir. IP santraller kolay yönetilebilir olması kadar güvenli olmasıyla da ön plana çıkar. Bilgisayarlar ile aynı ağ üzerinde çalışabildiği için kurulum ve bakım maliyeti açısından da oldukça cazip ve tercih edilen bir sistemdir.

Data telefon sistemi kurulum ve bakım işleriniz için bize ulaşabilir ve her türlü desteği alabilirsiniz.