E-mail: bilgi@akesis.com.tr | Tel : +90 536 412 72 61 | Tel : +90 312 448 0 838 | Konum : Çankaya Ankara-TÜRKİYE  

HIRSIZ ALARM SİSTEMLERİ

Türkiye geneline hırsız alarm kurulum ve bakım hizmeti sunmaktayız.

Hırsız Arıza Sistemleri

Hırsız Alarm Sistemleri.

Hırsız alarm sistemleri hizmetinden yararlanmak arıza ve bakım işlerini yaptırmak için doğru adresdesiniz.

AKESİS Elektrik Elektronik Tic. Ltd. Şti. olarak hırsız alarm sistemi kurulum arıza ve bakım hizmeti vermekteyiz.

Hırsız alarm sistemleri, kendimizi hırsızlardan ve yabancı kişilerden korunmamızı sağlayan elektronik haber alma sistemleridir.Yapılan araştırmalara göre 10 hırsızdan 9 u alarm sistemi bulunan evlere girmemeyi, alarm sistemi olmayan evlere girmeyi tercih etmektedir. Hırsız alarm sistemleri caydırıcıdır. Hırsızlara verdiği korkunun yanında: yangın, gaz kaçağı, su baskını konularında da çözümler sunmaktadır.

Hırsız alarm sistemini oluşturan malzemeleri başlıca sıralamak gerekirse,

Alarm Paneli

Alarm sistemimizin tüm fonksiyonlarının programlandığı ünitedir. Dedektör ve siren üniteleri bu panele kablolu/kablosuz bağlanarak alarm sistemini oluşturur.

Tuş Takımı

Alarm paneli ile iletişimi sağlayan ünitedir. Alarm sistemlerini şifre tuşlayarak kurmak ve devreden yine aynı şekilde çıkarmak şifre ünitesi üzerinden yapılır.

Hareket Dedektörü

Isı yayan belli bir orandaki canlıların hareketini algılayan dedektördür. Eğer evinizde evcil hayvan var ise, bu durumlar için özel olarak tasarlanmış evcil hayvan algılamayan dedektörlerimiz bulunmaktadır.

Manyetik Kontak

Kapı, pencere, sürgülü kapı veya yerinden oynatılabilen her türlü eşya da, evde kullanılmak üzere tasarlanmış dedektör tipidir. Manyetik kontak kullanılan her yer açılması veya hareket etmesi durumunda, alarm paneline durumu bildirecek, alarm kurulu ise, alarmın devreye girmesini sağlayacaktır.

Panik Butonu

Acil durumlarda, manuel alarm vermek için gerekli mekana, bölgeye kurulmuş cihaz tipidir. Kullanıldığı anda gözetim merkezimize direkt olarak ”acil yardım” çağrısı yapılmasını sağlar.

Gaz Dedektörü

Belli bir oranda yayılmış gazların yoğunluğunu algılar, gaz kaçağı, gaz sızıntısı gibi durumlarda sistemi haberdar eder. Alarm sistemi kurulu olmasa dahi, 24 saat aktiftir, çalışır.

Duman Dedektörü

Yine belli bir orandaki duman yoğunluğunu algılar ve sistemi haberdar eder. Duman dedektörü de sistem kurulu olmasa dahi, 24 saat çalışır, aktiftir.

Harici ve dahili siren

Alarm durumlarında, yükses ses kalitesiyle çevreye uyarı veren ünitedir. Harici ve dahili olmak üzere 2 şekildedir. Harici sirenler mekanın dışarıdan görülebilecek bir yerine monte edilir. Bu aynı zamanda hırsızlar ve yabancı kişiler tarafından görülmesini sağlayarak, hırsızlara karşı caydırıcılığı arttırır. Dış mekandaki sirenin kablosu kesilse bile aküsü devreye girer ve sesli olarak çalmasını gerçekleştirir. .

Hırsız alarm kurulum ve bakım işleriniz için bize ulaşabilir ve her türlü desteği alabilirsiniz.

Hırsızlık Alarm Sistemleri

Kamera sistemlerinde olduğu gibi günümüzde bu işi yapan yapan artık o kadar çok firma varki, piyasa ucuz ve kalitesiz ürünler ile dolu, ama biz güvenlik hırsız alarm sistemlerinde diğer sistemlerde olduğu gibi kaliteden taviz vermeden aşağıdaki markalarımız ile çalışmaktayız.

1- Neutron Kablosuz Alarm Sistemleri

2- Teknim Kablolu Alarm Sistemleri

2- Neutron Kablolu Alarm Sistemleri

HİZMETLERİMİZ

ETİKETLER

Ankara Hırsız Alarm Firmaları, Alarm Sistemleri, Hırsızlık Alarmı, Ev Alarm Sistemleri, Güvenlik Sistemleri, Kablosuz Alarm Seti, Kablolu Alarm Seti, Alarm Sireni, Kablolu Siren, Kablosuz Siren, Alarm Sistemi Kurulum

En iyi dostluklar karşılıklı güven ile başlar...

2017 Bütün hakları saklıdır. | by: www.akesis.com.tr Yandex.Metrica