Kartlı Geçiş Sistemleri

Kartlı Geçiş Sistemleri


AKESİS Elektrik Elektronik Tic. Ltd. Şti. olarak geçiş kontrol sistemi kurulum ve bakım hizmeti vermekteyiz.

.

Ankara'nın her bölgesinde akıllı ev otomasyon sistemleri için ücretsiz keşif desteği ve teklif alabilirsiniz.

Kartlı geçiş sistemleri güvenlik ihtiyacı duyulan her yerde kullanıldığı gibi, ofis ve iş yerlerinde personelin giriş çıkış saatlerini kontrol ve kayıt altına almanızı sağlayacak bir güvenlik sistemidir.

Kartlı Geçiş Kontrol Sistemi

Kartlı geçiş sistemleri, basitçe, kişilere verdiğiniz bir kart ve bu kartı okuyarak kişinin/çalışanın/misafirin/aracın giriş, çıkış saatlerini kaydeden, ilgili kapı/bariyer/turnikenin açılmasını/kapanmasını sağlayan bir okuyucu sistemidir.

Kartlı geçiş sistemlerinde, kişinin okuttuğu kart neticesinde

Bir kapı/bariyer vb. otomatik olarak açtırılabilir.

Bir turnikeli giriş sistemi otomatik olarak çalıştırılabilir.

Kartlı Geçiş Sistemleri Karttan ücret/kontür düşülebilir (Yemekhanelerde takip sistemlerinde olduğu gibi) Ya da sadece kişinin giriş ve çıkış saatleri raporlanabilir (öğrenci kartlı geçiş sistemleri ya da yurt kartlı geçiş sistemleri gibi) Kartlı geçiş sistemleri vasıtasıyla belirli bir mahale giriş ve çıkışlar kontrol altına alınabileceği gibi girişten sonra belirli bölümlere belirli şahısların girişine izin verilip verilmeyerek herkezin sadece kendi izinli olduğu alanda dolaşması sağlanabilir. Gizli bölümlere yetkisiz kişilerin girişlerinin önüne geçilebilir.

Günümüzde kartlı geçiş kontrol sistemlerinde çok farklı yöntemler kullanılmaktadır.

Geçiş Kontrol Sistemi Proximity diye tabir edilen, içerisinde elektronik olarak bir kimlik bilgisi barındıran kartlarla yapılabileceği gibi daha profesyonel çözümler olan biyometrik sistemlerle de geçiş kontrolü sağlanabilmektedir.(Parmak İzi Tanıma Sistemleri, İris ve Retina Tanıma Sistemleri, Yüz Tanıma Sistemleri).

Kartlı geçiş kontrol sistemi kurulum ve bakım işleriniz için bize ulaşabilir ve her türlü desteği alabilirsiniz.