Elektrik Taahhüt Proje


AKESİS Elektrik Elektronik Tic. Ltd. Şti. olarak elektrik tesisat, taahhüt, proje, zayıf akım, kuvvetli akım ve bakım hizmeti vermekteyiz.

Bugüne kadar gerek yurtdışı gerekse yurtiçinde başarı ile teslim ettiğimiz projelerden kazandığımız bilgi ve deneyimler bizi geleceğe güvenle bakmamızı sağlıyor.

Her türlü zayıf akım ve kuvvetli akım tesislerinde uzman kadromuz ile sizlerin çözüm ortağınız olmaya devam edeceğiz. Elektrik hatlarının döşenmesi için mutlaka uygulama projelerinin bulunması gerekmektedir.ve projesine uygun olarak döşenmesi şarttır.

Projenizde uygulanması gereken tüm elektrik taahhüt proje ve bakım işlerinde bizden destek alabilirsiniz. Bina kalıp ve donatıları yerleştirildikten sonra beton dökülmeden döşemelerden geçmesi gereken elektrik boruları projesine uygun olarak yerleştirilmelidir.Döşemeye yerleştirilen boruların binanın mahallerine olan çıkış ağızlarına ahşap takozlar yerleştirilmelidir.

Tesisat boruları döşeme donatısının dizaynını bozmayacak ve toplu olarak bulunmayacak şekilde yerleştirilmelidir.Duvarlardan geçmesi gereken tesisat boruları projesine uygun olarak kaba sıvadan önce döşenmelidir.Kabloların, olası arıza ve problemlerin kolaylıkla çözülebilmesi için mutlaka projesine uygun yerleştirilmeleri gerekmektedir.Elektrik tesisatının sigorta, sayaç bağlantıları, elektrik panoları genel bir uzmanlık konusu olup bu işin ehli olan yeterli bilgi ve tecrübeye sahip kişiler tarafından uygulanmalıdır.

Elektrik tesisat taahhüt ve bakım işleriniz için bize ulaşabilir ve her türlü desteği alabilirsiniz.