E-mail: bilgi@akesis.com.tr | Tel : +90 536 412 72 61 | Tel : +90 312 448 0 838 | Konum : Çankaya Ankara-TÜRKİYE  

GÜVENLİK KAMERA SİSTEMLERİ

Türkiye geneline güvenlik kamera sistemleri kurulum hizmeti sunmaktayız.

Güvenlik Kamera Sistemleri

Güvenlik Kamera Sistemleri

Güvenlik kamera sistemleri hizmetinden yararlanmak, arıza ve bakım işlerini yaptırmak için doğru adresdesiniz.

AKESİS Elektrik Elektronik Tic. Ltd. Şti. olarak güvenlik kamera sistemi kurulum arıza ve bakım hizmeti vermekteyiz.

Ankara'nın her bölgesinde güvenlik kamera sistemleri için ücretsiz keşif ve teklif alabilirsiniz.

Güvenlik Kamera Sistemleri IP ve AHD olarak ikiye ayrılmatadır. Günümüzde AHD kamera sistemleri beklentileri karşılamadığı için yerini yavaş yavaş IP teknolojiler almaya başlamıştır.

Güvenlik Kamera Sistemleri

Güvenlik kamera sistemleri evimizin, işyerimizin, fabrikamızın, kamu kurumlarımızın güvenliğini sağlamak için kurulan kapalı devre televizyon sistemidir. Güvenlik kamera sistemleri günümüzde güvenlik sistemlerinin %60'lık bir kısmını oluşturmaktadır.

Güvenlik kamera sistemi kurulumu günümüzde çok kolay duruma gelmiştir. Hatta birçok firma güvenlik kamerası sistemi paketleri oluşturmaktadır. Bu paketleri satın alabilirsiniz. Bu şekilde kendiniz bile kolaylıkla sistem kurabilmeniz mümkün olabilmektedir. Güvenlik kamera kurulumu kablolama , sistem montajı ve programlama (devreye alma) işlemlerinden meydana gelmektedir.

Günümüzde güvenlik kamera sistemi dijital kayıt cihazlarının ip tabanlı olmasından dolayı uzaktan güvenlik kamerası izlemesi mümkün olmaktadır. Bu sayede güvenlik kamera sistemlerimizi dünyanın her yerinden rahatlıkla izleyebilmekteyiz. Bunu hem bilgisayar üzerinden hemde akıllı cep telefonları üzerinden rahatlıkla yapabilmemiz mümkün olmaktadır. Güvenlik kamera sisteminin tercih edilme nedenlerinden en önemlilerinden biride uzaktan kamera izleme imkanıdır.

Yine uzaktan ve canlı olarak güvenlik kamerası izleme imkanı yanında güvenlik kamera sistemi kayıt cihazının içine takılan harddisk HDD sayesinde güvenlik kameralarının görüntülerini kaydetmemiz mümkün olmaktadır. Bu kayıt süreleri içine takılan HDD nin kapasitesine göre değilmektedir. Günümüzde marka ve modele göre değişmekle birlikte CCTV güvenlik kamera sistemi kayıt cihazı içine 500GB dan başlamak üzere 20-25TB kapasiteye kadar HDD takılması mümkün olabilmektedir.

Güvenlik kamera sistemlerinde bayisi olduğumuz Beylerbeyi ve Neutron güvenlik malzeme satışımızda bulunmaktadır.

Güvenlik kamera kurulum ve bakım işleriniz için bize ulaşabilir ve her türlü desteği alabilirsiniz.

Güvenlik Kamera Sistemleri

günümüzde bu işi yapan yapan artık o kadar çok firma varki, piyasa ucuz ve kalitesiz ürünler ile dolu, ama biz güvenlik kamera sistemlerinde diğer sistemlerde olduğu gibi kaliteden taviz vermeden aşağıdaki markalarımız ile çalışmaktayız.

1- Neutron IP ve AHD Güvenlik Kamera Sistemleri

2- Haikon IP AHD Güvenlik Kamera Sistemleri

2- Kaansky IP ve AHD Güvenlik Kamera Sistemleri

HİZMETLERİMİZ

ETİKETLER

Ankara Güvenlik Kamera Yapan Firmalar, Güvenlik Kamerası, Kamera, IP Kamera Sistemleri, AHD Kamera Sistemleri, Kamera Bakım, Kamera Montaj, Kamera Kurulumu, Kamera Fiyatları, Bebek Kamerası, Güvenlik Sistemleri

En iyi dostluklar karşılıklı güven ile başlar...

2017 Bütün hakları saklıdır. | by: www.akesis.com.tr Yandex.Metrica