Güvenlik Kamera Sistemleri

Ankara Güvenlik Kamera Sistemleri


AKESİS Elektrik Elektronik Tic. Ltd. Şti. olarak güvenlik kamera sistemi kurulum arıza ve bakım hizmeti vermekteyiz.

Ankara'nın her bölgesinde güvenlik kamera sistemleri için ücretsiz keşif desteği ve teklif alabilirsiniz.

Güvenlik Kamera Sistemleri IP ve AHD olarak ikiye ayrılmatadır. Günümüzde AHD kamera sistemleri beklentileri karşılamadığı için yerini yavaş yavaş IP teknolojiler almaya başlamıştır.

Kamera sistemleri

AHD güvenlik kamera sistemleri Güvenlik kamera sistemleri evimizin, işyerimizin, fabrikamızın, kamu kurumlarımızın güvenliğini sağlamak için kurulan kapalı devre televizyon sistemidir. Güvenlik kamera sistemleri günümüzde güvenlik sistemlerinin %60'lık bir kısmını oluşturmaktadır.

Güvenlik kamera sistemi kurulumu günümüzde çok kolay duruma gelmiştir. Hatta birçok firma güvenlik kamerası sistemi paketleri oluşturmaktadır. Bu paketleri satın alabilirsiniz. Bu şekilde kendiniz bile kolaylıkla sistem kurabilmeniz mümkün olabilmektedir. Güvenlik kamera kurulumu kablolama , sistem montajı ve programlama (devreye alma) işlemlerinden meydana gelmektedir.

IP ve AHD kamera sistemleri

IP güvenlik kamera sistemleri Günümüzde IP ve AHD güvenlik kamera sistemleri için kullanılan DVR ve NVR kayıt cihazlarının ip tabanlı olmasından dolayı, uzaktan güvenlik kameralarını izlememize olanak tanımaktadır. Bu sayede güvenlik kamera sistemlerimizi dünyanın her yerinden rahatlıkla izleyebilmekteyiz. Bunu hem bilgisayar üzerinden hemde akıllı cep telefonları üzerinden rahatlıkla yapabilmemiz mümkün olmaktadır. Güvenlik kamera sisteminin tercih edilme nedenlerinden en önemlilerinden biride uzaktan kamera izleme imkanıdır.

Yine uzaktan ve canlı olarak güvenlik kamerası izleme imkanı yanında güvenlik kamera sistemi kayıt cihazının içine takılan harddisk HDD sayesinde güvenlik kameralarının görüntülerini kaydetmemiz mümkün olmaktadır. Bu kayıt süreleri içine takılan HDD nin kapasitesine göre değişmektedir. Günümüzde marka ve modele göre değişmekle birlikte CCTV güvenlik kamera sistemi kayıt cihazı içine 500GB dan başlamak üzere 20-25TB kapasiteye kadar HDD takılması mümkün olabilmektedir.

Güvenlik kamera sistemlerinde bayisi olduğumuz Beylerbeyi ve Neutron güvenlik kamera malzemelerininde satışını yapmaktayız.

Güvenlik kamera kurulum ve bakım işleriniz için bize ulaşabilir ve her türlü desteği alabilirsiniz.