E-mail: bilgi@akesis.com.tr | Tel : +90 536 412 72 61 | Tel : +90 312 448 0 838 | Konum : Çankaya Ankara-TÜRKİYE  

HAKKIMIZDA

AKESİS ELEKTRİK ELEKTRONİK MEKANİK İNŞAAT LİMİTED ŞİRKETİ

AKESİS'in temel avantajları şirketimiz uzman ekipleri ile siz değerli müşterilerimize anahtar teslim elekrik hizmeti sunmaktır. Aynı zamanda iç tesisat sistemleri ve ekipmanları, güvenlik ve iletişim sistemleri, teknik ekipman montaji, ve devreye alma işlerini itina ile yapmaktadır. Şirketimiz siz değerli müşterilerimize her türlü bakım ve onarım hizmetleride sunmaktadır. Bu güne kadar başarı ile teslim etmiş olduğumuz büyük projelerden kazandığız bilgi ve tecrübelerimize dayanarak, bundan sonraki proje ihaleleri için sizlerle beraber olmak istiyoruz. Ayrıca tipik veya özel projeler için bütün elektrik ve zayıf akım sistemlerini tecrübeli ve başarılı bir ekip ile çalışmak isteyen ana müteahhit ve yüklenici firmalardan davet bekliyoruz..

 Acil 7/24 Elektrikçi

MİSYONUMUZ

AKESİS Elektrik Elektronik Mekanik İnşaat ve Ticaret Limited Şirketi, sürekli gelişim gösteren dünyamızdaki teknik yenilikleri, en ekonomik ve uygulanabilir şekilde, üreticiden bağımsız çözümlerle, müşterilerinin güvenilir, güçlü teknik partneri ve çözüm ortağı olarak hizmet sunmayı amaç edinmiştir.


Acil 7/24 Elektrikçi

VİZYONUMUZ

AKESİS Elektrik Elektronik Mekanik İnşaat ve Ticaret Limited Şirketi, Yurtiçi ve yurtdışında kazanılmış bilgi ve birikimlerle Türkiye'de mühendislik hizmeti veren ve iş yapan bir teknik müteahhit firma olarak, kazandığı tecrübe ve başarıları daima ileri taşımaktır.

BİZ BİRLİKTE GÜÇLÜYÜZ

2017 Bütün hakları saklıdır. | by: www.akesis.com.tr Yandex.Metrica