E-mail: bilgi@akesis.com.tr | Tel : +90 536 412 72 61 | Tel : +90 312 448 0 838 | Konum : Çankaya Ankara-TÜRKİYE  

MERKEZİ UYDU SİSTEMLERİ

Türkiye geneline merkezi uydu kurulum hizmeti sunmaktayız.

Merkezi Uydu Çanak Anten Kurulumu

Merkezi uydu sistemleri hizmetinden yararlanmak arıza ve bakım işlerini yaptırmak için doğru adresdesiniz.

AKESİS Elektrik Elektronik Tic. Ltd. Şti. olarak merkezi uydu sistemi kurulum arıza ve bakım hizmeti vermekteyiz.

Merkezi uydu sistemi apartmanlarda; çatılarda veya balkonlarda çanak kirliliği olmasın diye bir çanakla gelen yayının tüm binaya paylaşılması için gerekli bir sistemdir.

2 veya 3 çanaklı sistemde Turksat, Hotbirt ve Digiturk İzlenebilir.Digiturk uydu alıcısı olanlar aynı şekilde Multiswitch üzerinden izlemeye devam ederler. Normal uydu alıcısı olanlanlar Vestel, Arçelik, Next, Goldmaster, Sunny, Redline, Dsmart vs Turksat ve Hotbirt üzerinde 2000 civarında kanal izlerler. Buradaki uydular gerekirse değiştirilebilir.

Merkezi uydu sisteminde çanaklar kurulur ve çanaklara quadro LNB takılır, bu lnb lerde 4 çıkış vardır 1 alt bant V, 2 alt bant H, 3 üst bant V, üst bant H olarak yayınlar alınır. Merkezi uydu sisteminin santralinde de aynı giriş yerleri vardır. Tüm dairelerden gelecek kesintisiz ve bağımsız kablolar merkezi uydu sisteminin satral çıkışlarına bağlanır ve evlerdeki Receiver ler diseqc ayarlanır.

Bu şekilde bir veya iki çanak apartmanlarınıza koyarak Merkezi Uydu Sistemi kullanarak binlerce kanal izlemek mümkün olduğunun yanı sıra balkonlardaki çanak kirliliğinden kurtulmuş olursunuz.

Merkezi uydu sistemi kurulum ve bakım işleriniz için bize ulaşabilir ve her türlü desteği alabilirsiniz.

En iyi dostluklar karşılıklı güven ile başlar...

2017 Bütün hakları saklıdır. | by: www.akesis.com.tr Yandex.Metrica