Ankara Elektrik Taahhüt Proje

ELEKTRİK TAAHHÜT PROJE

Elektrik taahhüt proje, tasarım ve uygulamalarını en uygun koşullarda uzman ekiplerimiz ile garantili olarak yapmaktayız.

Ankara Güvenlik Kamera Sistemi

GÜVENLİK KAMERA SİSTEMLERİ

Güvenlik kamera sistemi güvenliğimizi emanet ettiğimiz kapalı devre izleme sistemidir. Piyasada CCTV diyede bilinen açılımı kapalı devre televizyon sistemi olan güvenlik sistemleri 7/24 kesintisiz olarak gözlem ve kayıt yapan bir kamera sistemidir.

Ankara Yangın Algılama Sistemleri

YANGIN ALARM SİSTEMLERİ

Adresli ve konvasyonel yangın alarm sistemleri yangın anında ışıklı ve sesli uyarı veren sistemlerdir.Siz ofislerinizde veya iş yerlerinizde yok ikende oluşa bilecek yangınların büyümeden önlene bilmesi için erken uyarı sistemine yangın algılama sistemi denir.

Ankara Hırsız Alarm Sistemleri

HIRSIZ ALARM SİSTEMLERİ

Evinizin, iş yerinizin, ihtiyaç duyduğunuz bütün mülklerin güvenliğini dünya markaları ile koruma altına alıyoruz. Hırsızlık alarm sistemleri yanlış alarmlar ile etrafınıza rahatsızlık vermemek için bizden yardım alabilirsiniz.

Ankara Görüntülü Diafon Sistemleri

GÖRÜNTÜLÜ DİAFON SİSTEMLERİ

Görüntülü diyafon sistemleri, zilinize basıldığında kişinin görüntüsünü otomatik olarak ev veya işyerinizde bulunan monitöre iletir, görüntü iletimiyle birlikte kapınızdaki kişi ile sesli olarak iletişim kurmanıza veya kapı otomatiğini açmanıza izin veren sistemlerdir.

Ankara Data Telefon Sistemleri

DATA TELEFON SİSTEMLERİ

Ülkemizde ilk telefon Osmanlı Devleti'nde 1908 yılında uygulanmaya başlandı. Kadıköy ve Beyoğlu santralları 1911 yılında hizmete açıldı. İlk otomatik telefon santralı cumhuriyet döneminde Atatürk'ün emriyle 1926 yılında Ankara'da kurulmuştur.

Ankara Akıllı Ev Sistemleri

AKILLI EV SİSTEMLERİ

Son yıllarda sıkça duyduğumuz Akıllı Ev konsepti aslında Akıllı Ev Sistemleri’nin kurulu olduğu ve bu sistemler sayesinde bize zaman, güven, hız ve konfor kazandıran evler ve yaşam alanlarıdır. Eviniz akıllansın ister misiniz?.

Ankara Kartlı Geçiş Sistemleri

KARTLI GEÇİŞ SİSTEMLERİ

İşyerlerinde, fabrikalarda insanların giriş ve çıkışlarının kontrol altına alınması için ihtiyaç duyulmuş sistemdir. Yapılan tüm giriş- çıkış hareketlerini bilgisayar ortamına kaydederek denetler ve raporlar.

Ankara Otomatik Geçiş Sistemleri

OGS/HGS SİSTEMLERİ

Otomatik geçiş sistemleri binalarımızın otoparkında ve sitelerin giriş çıkışlarında kullanılan, araçlara takılan çip ve uzaktan kumanda yardımı ile çalışan sistelere kısaca OGS denir.

Ankara Merkezi Uydu Sistemleri

MERKEZİ UYDU SİSTEMLERİ

Çok katlı binalarda, dairelerin dijital uydu yayınlarından toplu olarak faydalanmaları için kurulan, çanak kirliliğini önleyen uydu sistemidir.Görüntü kirliliğini önlemek için lütfen bizimle iletişime geçiniz.

Ankara Elektrik Arıza Bakım Onarım

7/24 ELEKTRİK ARIZA BAKIM HİZMETLERİ

Ankara'da her türlü elektrik arıza, bakım, onarım, teknik servis hizmetleri için size bir telefon kadar yakınız..